حل المسائل طراحی اجزا شیگلی ویرایش 11

کتاب و حل المسائل طراحی اجزا شیگلی ویرایش 11 به صورت PDF

معرفی درس طراحی اجزا

درس طراحی اجزا یکی از دروس اصلی رشته ی مهندسی مکانیک است که به بررسی روابط و مفاهیم لازم برای طراحی قطعات و اجزای مکانیکی مانند پیچ ها، چرخدنده ها، فنرها، بلبرینگ ها، اتصالات جوشی، کلاچ ها، ترمزها و … می پردازد. همچنین مفاهیم اولیه و اساسی مانند انواع تنش ها و معیارهای شکست در این درس مورد بررسی قرار می گیرند. تجزیه و تحلیل شکستهای ناشی از بارگذاری استاتیکی و دینامیکی قطعات و طراحی قطعه برای عمر معین با استفاده از اطلاعات مکانیک شکست از مباحث مهم طراحی اجزاء ماشین است.

 مطالب طراحی اجزا به صورت دو درس سه واحدی در دانشگاه ها ارائه می گردد. در این درس، انواع بارگذاری های استاتیکی و دینامیکی، معیارهای شکست، طراحی محور، مباحث مربوط به جوش، طراحی فنرها، پیچ ها، انواع یاتاقان ها و بارهای اعمالی به آن ها، انواع چرخدنده های ساده و مخروطی و حلزونی و …، کلاچ ها و ترمزها مورد بررسی قرار می گیرند. 

کتاب طراحی اجزا شیگلی ویرایش 11

یکی از اصلی ترین و مهمترین منابع مطالعاتی برای این درس کتاب طراحی اجزا شیگلی است که به شکلی منسجم و یکپارچه به تشریح مفاهیم طراحی اجزا می پردازد. کتاب طراحی اجزا شیگلی ویرایش 11 در سال 2019 منتشر شده و به همراه حل المسائل آن در ادامه قابل دانلود است.

پس از خرید این مجموعه، فایل های زیر را می توانید دانلود کنید:

1-کتاب طراحی اجزا شیگلی ویرایش 11 انگلیسی به صورت پی دی اف با کیفیت بالا و رنگی در 1116 صفحه

2-حل المسائل طراحی اجزا شیگلی ویرایش 11 انگلیسی به صورت پی دی اف با کیفیت بالا شامل فصل های 1 تا 20 به جز فصل 18 و 19(فصل 18 مطالعه موردی و فصل 19 شامل مباحث المان محدود است)

 

در صورت داشتن سوال یا مشکل در خرید به آیدی تلگرام NikAdminP@ پیام بدهید

 

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد