نظریه زبان ها و ماشین ها پیتر لینز ویرایش 6 | رایگان

دانلود رایگان کتاب نظریه زبان ها و ماشین ها پیتر لینز ویرایش 6 به صورت pdf  | کتاب نظریه زبان ها و ماشین ها لینز ویرایش ششم

کتاب نظریه زبان ها و ماشین ها ویرایش 6

کتاب مقدمه ای برای زبانهای رسمی و اتوماتا، ویرایش ششم کلیه مطالب ضروری برای یک تئوری مقدماتی دوره محاسبات را ارائه می دهد. این کتاب برای پرداختن به اصول زبانهای رسمی، اتوماتا و محاسبه و آشنایی دانشجویان با پایه ها و اصول علوم کامپیوتر و تقویت توانایی دانش آموزان در انجام استدلال های ریاضی رسمی و سخت طراحی شده است. نویسنده ، پیتر لینز از جزئیات بیش از حد ریاضی جلوگیری می کند که به دانش آموزان اجازه می دهد تا روی اصول اصلی اصلی تمرکز کنند و درک کنند.

یکی از منابع خوب برای این درس، کتاب نظریه زبان ها و ماشین ها پیتر لینز ویرایش 6 است که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

✅ مشخصات فایل های دانلودی

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: ششم
تعداد صفحات کتاب: 454
لینک دانلود کتاب نظریه زبان ها و ماشین های پیتر لینز ویرایش 6 

نظریه اتوماتا با تئوری رسمی زبان ارتباط نزدیکی دارد. در این زمینه، اتوماتا به عنوان بازنمایی محدود از زبانهای رسمی که ممکن است بی نهایت باشد استفاده می شود. Automata اغلب توسط کلاس زبانهای رسمی طبقه بندی می شوند، مانند سلسله مراتب چامسکی، که رابطه لانه سازی بین کلاسهای اصلی اتومات را توصیف می کند. Automata نقش عمده ای در تئوری محاسبات، ساخت کامپایلر، هوش مصنوعی، تجزیه و تأیید رسمی دارد.

سرفصل های کتاب نظریه زبانها و اتوماتا ویرایش ششم

در صورت داشتن سوال یا نظر و پیشنهاد می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: حل المسائل نظریه زبان ها و ماشین ها سودکمپ ویرایش 3

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد