حل المسائل مایکروویو پوزار ویرایش 4 رایگان

دانلود رایگان کتاب و حل المسائل مایکروویو پوزار ویرایش 4 رایگان به صورت pdf  | حل تمرین مایکروویو پوزار ویرایش چهارم رایگان

کتاب مایکروویو پوزار ویرایش 4 رایگان

ویرایش چهارم کتاب مایکروویو پوزار پوشش کاملی از مفاهیم مهندسی RF و مایکروویو را با شروع اصول اساسی مهندسی برق، با کاربردهایی در مدارهای مایکروویو و دستگاه های دارای اهمیت عملی ارائه می دهد. مباحث تحت پوشش شامل تجزیه و تحلیل شبکه مایکروویو، تطبیق امپدانس، اتصال دهنده های جهت دار و هیبریدها، فیلترهای مایکروویو، دستگاه های فریت، نویز، طراحی نوسان سازهای مایکروویو، تقویت کننده ها و میکسر است. یکی از منابع خوب برای درس مایکروویو، کتاب و حل المسائل مایکروویو پوزار ویرایش 4 است که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

مطالب موجود در سیستم های مایکروویو و RF شامل ارتباطات بی سیم، رادار، رادیومتری و خطرات تابش است. تعداد زیادی از مثال ها و مسائل آخر فصل، درک خواننده از مطالب را تست می کنند. ویرایش چهارم شامل مواد جدید و به روز شده در سیستم ها، نویز، دستگاه ها و مدارهای فعال، مدارهای RF CMOS و موارد دیگر است.

✅ مشخصات فایل های دانلودی

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: چهارم
تعداد صفحات حل المسائل: 315
تعداد صفحات کتاب: 756

می توانید کتاب و حل المسائل را به صورت رایگان از کانال تلگرام @SolutionPDF دانلود کنید. از طریق لینک های زیر می توانید وارد کانال تلگرام شده و فایل ها را دانلود کنید.

لینک دانلود حل المسائل مایکروویو پوزار ویرایش 4

لینک دانلود کتاب مایکروویو پوزار ویرایش 4

مهندسی مایکروویو به مطالعه و طراحی مدارهای مایکروویو ، قطعات و سیستم ها مربوط می شود. اصول اساسی برای تکنیک های تجزیه و تحلیل، طراحی و اندازه گیری در این زمینه استفاده می شود. طول موج های کوتاه این رشته از مهندسی الکترونیکی متمایز می شود. این امر به این دلیل است که تعامل های مختلفی با مدارها، انتقال و ویژگی های انتشار در فرکانس های مایکروویو وجود دارد.

فهرست مطالب مایکروویو پوزار ویرایش چهارم

در صورت داشتن سوال یا نظر و پیشنهاد می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: دانلود حل المسائل مدارهای الکتریکی هیت ویرایش 9

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد