دانلود کتاب و حل المسائل قطعات نیمه رسانا سایمون زی ویرایش 3

دانلود کتاب و حل المسائل قطعات نیمه رسانا سایمون زی ویرایش 3 به صورت PDF و رایگان

معرفی قطعات نیمه رسانا

امروزه علم الکترونیک را می توان در ترانزیستورها و پیوندهای PN خلاصه کرد. دلیل اهمیت این قطعات توانایی است که آن ها به بشر دادند تا بتوانند ریاضیات و کاربردهای آن را به صورت سخت افزاری پیاده سازی کنند. 

عناصر نیمه هادی اساس مدارهای مجتمع و فناوری مدرن الکترونیک هستند. مطالعه، شناخت مشخصات و همچنین کاربرد این عناصر و خصوصاً ترانزیستورها بخش مهمی از برنامه درسی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی برق را شامل می شود که عمدتاً مباحث ساخت این افزاره ها بحث و بررسی می شوند. با توجه به پیشرفت های صورت گرفته در صنعت نیمه رسانا، داشتن بینش عمیق در مباحث میکروالکترونیک و نانوالکترونیک برای مهندسین برق الکترونیک اهمیت روز افزونی یافته است. درس تئوری و تکنولوژی ساخت قطعات نیمه رسانا دارای منابع مختلف مطالعاتی و آموزشی می باشد که یکی از بهترین منابع آموزشی این درس در ادامه برای دانلود قرار داده شده است.

در این مطلب کتاب و حل المسائل نیمه رسانا سایمون زی ویرایش سوم برای دانلود قرار داده شده است که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

عنوان کتاب:

Semiconductor Devices: Physics and Technology

(قطعات نیمه رسانا: فیزیک و تکنولوژی)

نویسندگان:

Simon M. Sze Ming-Kwei Lee 

 

این مجموعه  شامل PDF زیر است:

1-دانلود کتاب قطعات نیمه رسانا سایمون زی ویرایش 3 به زبان انگلیسی به صورت پی دی اف در 590 صفحه

2-دانلود حل المسائل قطعات نیمه رسانا سایمون زی ویرایش 3 به زبان انگلیسی به صورت پی دی اف در 142 صفحه

لینک دانلود کتاب و حل المسائل قطعات نیمه رسانا سایمون زی ویرایش 3

 

اگر دنبال کتاب یا حل المسائلی (فقط انگلیسی) هستید که توی سایت موجود نیست می تونید به آیدی تلگرام @NikAdminP پیام بدید یا از لینک زیر سفارش بدید تا در صورت امکان تهیه بشه.

  سفارش کتاب و حل المسائل

 

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد