حل المسائل تحلیل آماری چند متغیره کاربردی جانسون رایگان

دانلود رایگان کتاب و حل المسائل تحلیل آماری چند متغیره کاربردی جانسون ویرایش 6 رایگان به صورت pdf  | حل تمرین حل المسائل تحلیل آماری چند متغیری کاربردی ریچارد جانسون ویرایش ششم

کتاب تحلیل آماری چند متغیره کاربردی جانسون ویرایش 6

آمار چند متغیره زیر مجموعه آمار است که شامل مشاهده و تجزیه و تحلیل همزمان بیش از یک متغیر، یعنی متغیرهای تصادفی چند متغیره است. آمار چند متغیره مربوط به درک اهداف و پیشینه های مختلف هر یک از اشکال مختلف تجزیه و تحلیل چند متغیره و نحوه ارتباط آنها با یکدیگر است. کاربرد عملی آمار چند متغیره برای یک مشکل خاص ممکن است شامل چندین نوع تجزیه و تحلیل تک متغیره و چند متغیره به منظور درک روابط بین متغیرها و ارتباط آنها با مسئله مورد مطالعه باشد.

این کتاب منبع خوبی برای تجزیه و تحلیل آماری مشاهدات چند متغیره ارائه می دهد. هدف اصلی این کتاب، انتقال دانش لازم برای تفسیرهای مناسب و انتخاب تکنیک های مناسب برای تجزیه و تحلیل داده های چند متغیره است. ویرایش ششم این کتاب، برای دوره های آمار چند متغیره، تحقیقات بازاریابی و دوره های کارشناسی ارشد در طراحی و آمار تجربی مناسب است. در همین راستا کتاب و حل المسائل تحلیل آماری چند متغیره کاربردی جانسون ویرایش 6 در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

✅ مشخصات فایل های دانلودی

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: ششم
تعداد صفحات حل المسائل: 369
تعداد صفحات کتاب: 794

این کتاب و حل المسائل را می توانید به صورت رایگان از کانال تلگرام @SolutionPDF دانلود کنید. از طریق لینک های زیر می توانید وارد کانال تلگرام شده و فایل را دانلود کنید.

لینک دانلود حل المسائل تحلیل آماری چند متغیره کاربردی جانسون ویرایش 6

لینک دانلود کتاب تحلیل آماری چند متغیره کاربردی جانسون ویرایش 6

فهرست مطالب تحلیل آماری چندمتغیری ریچارد جانسون نسخه ششم

در صورت داشتن سوال یا نظر و پیشنهاد می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: دانلود حل المسائل آمار و احتمال مونتگومری ویرایش 7

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد