حل المسائل مقاومت مصالح جانسون ویرایش 7

مقاومت مصالح بیر جانسون ویرایش 7 | دانلود رایگان کتاب و حل تمرین مقاومت مصالح جانسون ویرایش هفتم در کانال تلگرام @SolutionPDF 

(لینک های دانلود رایگان در انتهای صفحه هستند)

 مقاومت مصالح 

کتاب مقاومت مصالح بیر جانسون یکی از معروف ترین مراجع برای مقاومت مصالح است که به عنوان مرجع اصلی رشته های مهندسی مواد، مکانیک و عمران در بسیاری از دانشگاه های کشور تدریس می شود. سبک نگارش روان و حل مثال های متعدد در تمامی فصل ها باعث شده که این کتاب به یکی از بهترین مراجع برای یادگیری درس مقاومت مصالح تبدیل شود.

مقاومت مصالح بخشی از علم مواد است که به مطالعهٔ استحکام مواد مهندسی و رفتار مکانیکی آن‌ها در حالت کلی (مانند تنش، کرنش، تغییر شکل و رابطه‌های میان تنش و کرنش) می‌پردازد. هدف اصلی از درس مقاومت مصالح فراهم کردن دانش و مهارتی است که مهندسان آینده بتوانند با استفاده از آن ماشین های گوناگون و سازه های باربر را تحلیل و طراحی کنند. تحلیل و طراحی هر سازه ی معلوم شامل محاسبه تنش ها و تغییر شکل هاست. در علم مواد، مقاومت یک ماده عبارتست از توانایی آن در استقامت ورزیدن (تحمل کردن) در برابر بار اعمالی بدون شکست ماده. این بخش به مفهوم تنش و به معرفی روش های مورد استفاده برای تحلیل و طراحی ماشین ها و سازه های باربر اختصاص دارد.

در این مطلب کتاب و حل المسائل مقاومت مصالح بیر جانسون ویرایش 7 برای دانلود قرار داده شده است که در ادامه قابل دانلود است.

عنوان و نویسندگان کتاب مقاومت مصالح بیر جانسون ویرایش هفتم

عنوان کتاب:

Mechanics of Material

(مقاومت مصالح)

نویسندگان:

Ferdinand P. Beer , E. Russell Johnston Jr. , John T. DeWolf 

این مجموعه  شامل PDF زیر است:

1- حل المسائل مقاومت مصالح جانسون ویرایش 7 به زبان انگلیسی به صورت PDF در 1988 صفحه

2- کتاب مقاومت مصالح جانسون ویرایش 7 به زبان انگلیسی به صورت PDF در 902 صفحه

کتاب و حل المسائل این کتاب را به صورت رایگان از کانال تلگرام @SolutionPDF دانلود کنید. از طریق لینک های زیر می توانید وارد کانال تلگرام شده و فایل ها را دانلود کنید.

لینک دانلود رایگان حل المسائل مقاومت مصالح جانسون ویرایش هفتم

لینک دانلود رایگان کتاب مقاومت مصالح جانسون ویرایش هفتم

در صورت داشتن سوال یا مشکل در خرید می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ پیام بدهید.

پست مشابه: دانلود کتاب و حل المسائل مقاومت مصالح جانسون ویرایش 8

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد