دانلود حل المسائل طراحی سازه های فولادی سگوی ویرایش 6

دانلود کتاب و حل المسائل طراحی سازه های فولادی سگوی ویرایش 6 به صورت pdf | دانلود حل المسائل طراحی فولاد سگوی (Segui) ویرایش  ششم

مباحث طراحی سازه های فولادی 

طراحی سازه های فولادی یکی از فعالیت‌های مهم حوزه مهندسی عمران و سازه است. طی این فعالیت، مشخصات اعضای سازه به منظور عملکرد مناسب در شرایط مورد نظر تعیین می‌شوند. به دلیل اهمیت بالای مبحث طراحی سازه‌ها، استانداردهای بین‌المللی و ملی متعددی برای اجرای صحیح روند طراحی ارائه شده‌اند.

«سازه فولادی» (Steel Structure)، یکی از انواع سازه‌های فلزی است که توسط اجزایی از جنس فولاد سازه‌ای ساخته می‌شود. سازه‌های فولادی به منظور تحمل بارهای زیاد و فراهم کردن صلبیت کامل مورد استفاده قرار می‌گیرند. امکان اجرای سازه‌های فولادی با سیستم‌های سازه‌ای مختلف وجود دارد. با این وجود، سیستم تیر و ستون یا سیستم قابی (اسکلت فولادی)، متداول‌ترین سیستم مورد استفاده برای طراحی و اجرای سازه های فولادی محسوب می‌شود.

باطراحی سازه‌های فولادی با توجه به انتخاب نوع مقطع، روش ساخت، روش بهره‌برداری و محل ساخت ساختمان، خصوصیات و ویژگی‌های متنوعی برای ساخت اسکلت باربر یک ساختمان به وجود می‌آورد. مزیت‌های هر سیستم سازه‌ای و مصالح موردنیاز آن سیستم را در صورتی می‌توان به کاربرد که خصوصیات و ویژگی‌های آن مصالح و دستگاه‌ها در مرحله طراحی به‌حساب آورده شود و طراح باید در مورد هر یک از مصالح به‌درستی قضاوت کند. این موضوع به‌ویژه در ساختمان‌هایی که اسکلت فولادی دارند ضروری است. سازه فولادی سازه‌های قاب‌بندی شده می‌باشند. نقش قاب در ساختمان پایداری کل سازه و انتقال بارهای مرده، بار زنده، زلزله و بار برف از سازه به پی هست. در محاسبات و تحلیل و طراحی سازه‌های فولادی و همچنین ستون گذاری آن معیارهایی چون نوع مقطع، روش قرارگیری و آرایش مقطع، فواصل تکیه‌گاهی، نوع مهاربندی، نوع سیستم صلب کننده سازه و محل قرارگیری آن تأثیرگذار می‌باشند. 

 فصل های کتاب طراحی فولاد سگوی ویرایش 6  

1. INTRODUCTION.
2. CONCEPTS IN STRUCTURAL STEEL DESIGN.
3. TENSION MEMBERS.
4. COMPRESSION MEMBERS.
5. BEAMS.
6. BEAM-COLUMNS.
7. SIMPLE CONNECTIONS.
8. ECCENTRIC CONNECTIONS.
9. COMPOSITE CONSTRUCTION.
10. PLATE GIRDERS.

عنوان کتاب:

Steel Design

نویسندگان:

William T. Segui 

پس از خرید، فایل زیر قابل دانلود است:

1-حل المسائل طراحی سازه های فولادی سگوی ویرایش 6 به زبان انگلیسی به صورت پی دی اف 

 

لینک دانلود رایگان نمونه صفحات حل المسائل طراحی سازه های فولادی سگوی ویرایش 6

لینک دانلود رایگان کتاب طراحی سازه های فولادی سگوی ویرایش 6

 

در صورت داشتن سوال یا مشکل در خرید و دانلود می تونید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: حل المسائل تحلیل سازه هیبلر ویرایش 10

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد