حل المسائل روش های عددی اپرسون ویرایش 3

دانلود کتاب و حل المسائل روش های عددی اپرسون ویرایش 3 به صورت pdf | دانلود حل تمرین و پاسخنامه حل المسائل روش های عددی اپرسون (Epperson) ویرایش سوم

روش های عددی 

کتاب مقدمه ای بر روش‌های عددی و آنالیز به دانشجویان کمک می‌کند تا درک کاملی از طیف وسیعی از روش‌های تقریب عددی برای حل مسائل آنالیز ریاضی به دست آورند. این کتاب درسی پرطرفدار  انعطاف‌پذیری تدریس را با پوشش دادن موضوعات اساسی قبل از رفتن تدریجی به مطالب پیشرفته‌تر در هر فصل و بخش، به حداکثر می‌رساند. در سراسر متن، به دانشجویان راهنمایی روشن و قابل دسترس در مورد طیف گسترده‌ای از روش‌های عددی و تکنیک‌های تحلیل، از جمله ریشه‌یابی، ادغام عددی، درون‌یابی، حل سیستم‌های معادلات و بسیاری دیگر ارائه می‌شود. در همین راستا کتاب و حل المسائل روش های عددی اپرسون ویرایش 3 در این پست برای دانلود قرار داده شده است.

ویرایش سوم این کتاب کاملاً اصلاح‌شده و شامل بخش‌های جدیدی در روش‌های مرتبه بالاتر، روش دوبخشی و اینرسی برای محاسبه مقادیر ویژه یک ماتریس متقارن، یک بخش کاملاً بازنویسی شده در مورد روش‌های مختلف برای معادلات پواسون و روش‌های طیفی برای مسائل با ابعاد بالاتر است. مجموعه مسائل جدید – از محاسبات ساده گرفته تا مشتقات و اثبات های چالش برانگیز – با تمرین های برنامه نویسی کامپیوتری، مثال های گویا و کدهای نمونه تکمیل می شوند. این کتاب درسی تحسین شده نحوه ساخت و ارزیابی تقریب ها از نظر دقت و عملکرد را توضیح می دهد. مفاهیم و ابزارهای ابتدایی و روش ها و راه حل های سطح بالاتر را پوشش می دهد.

همچنین این کتاب دارای مطالب جدید و به روز شده شامل بررسی حساب دیفرانسیل و انتگرال، تاریخچه مختصری از محاسبات علمی، بررسی زبان ها و نرم افزارهای کامپیوتری، و بررسی متون بازنگری شده شامل ضمیمه ای از اثبات قضایای انتخاب شده و یک وب سایت همراه با تمرین های اضافی، مدل های کاربردی، و منابع تکمیلی است. ویرایش سوم این کتاب برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در دروس ریاضی، علوم و مهندسی، و همچنین برای دروس علوم اجتماعی، پزشکی و تجارت که با روش‌های عددی و تجزیه و تحلیل سر و کار دارند، مفید است.

سرفصل ها و عناوین کتاب محاسبات عددی اپرسون ویرایش 3

1 Introductory Concepts and Calculus Review 1

2 A Survey of Simple Methods and Tools 39

3 Root-Finding 87

4 Interpolation and Approximation 169

5 Numerical Integration 269

6 Numerical Methods for Ordinary Differential Equations 337

7 Numerical Methods for the Solution of Systems of Equations 435

8 Approximate Solution of the Algebraic Eigenvalue Problem 503

9 A Survey of Numerical Methods for Partial Differential Equations 559

10 More on Spectral Methods 607

عنوان کتاب:

نویسندگان:

James F. Epperson

پس از خرید، فایل زیر بلافاصله قابل دانلود است:

1-حل المسائل روش های عددی اپرسون ویرایش 3 به زبان انگلیسی به صورت پی دی اف در 286 صفحه (فصل 1 تا 10)

 

لینک دانلود رایگان نمونه صفحات حل المسائل روش های عددی اپرسون ویرایش سوم 

لینک دانلود رایگان کتاب روش های عددی اپرسون ویرایش 3  

 

 در صورت داشتن سوال یا مشکل در خرید و دانلود می تونید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه:

دانلود کتاب و حل المسائل روش های عددی چاپرا ویرایش 8

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد