دانلود کتاب و حل المسائل ترمودینامیک ترنز ویرایش 2

دانلود کتاب و حل المسائل ترمودینامیک ترنز ویرایش 2 به صورت pdf | دانلود حل تمرین ترمودینامیک ترنز (Turns) ویرایش 2 (منتشر شده در سال 2020)

مباحث ترمودینامیک

ویرایش دوم کتاب ترمودینامیک ترنز که به صورت تمام رنگی با کیفیت بالا است، اصول و روش های اساسی ترمودینامیک را با استفاده از سبکی واضح و جذاب و انبوهی از مسائل پایان فصل ارائه می دهد. این کتاب شامل پنج فصل جدید در مورد موضوعاتی مانند مخلوط ها، روان سنجی، تعادل شیمیایی و احتراق است و بحث در مورد قانون دوم ترمودینامیک گسترش یافته و به دو فصل تقسیم شده است و به اساتید اجازه می دهد تا با استفاده از تجزیه و تحلیل چرخه در فصل 6 موضوع را معرفی کنند. یا تعریف آنتروپی در فصل 7. 

ترمودینامیک علم مطالعه گرما و انرژی است. در دل این علم، قوانینی وجود دارند که می‌توانند نحوه انتقال انرژی در اتم‌ها، گردبادها و حتی سیاه‌چاله‌ها را توصیف کنند. قانون اول ترمودینامیک توضیح می‌دهد که چرا انرژی نمی‌تواند به وجود بیاید یا از بین برود. همچنین این قانون، تبدیل شدن انرژی به شکل‌های مختلف را توضیح می‌دهد. این در حالی است که قانون دوم ترمودینامیک، مسیر اتفاق افتادن یک فرآیند را پیش‌بینی می‌کند. قانون دوم، مکانیزم کارکرد کیهان را به ما نشان می‌دهد و یادآوری می‌کند که روزی دنیا به پایان خواهد رسید.

ترمودینامیک به چندین ویژگی ماده مربوط می شود. مهمتر از همه اینها گرما است. به گفته انرژی آموزش، گرما انرژی است که به دلیل اختلاف دما بین آنها، بین مواد یا سیستم ها منتقل می شود. به عنوان نوعی انرژی، گرما حفظ می شود، یعنی نمی تواند ایجاد شود یا از بین برود. با این حال، می تواند از یک مکان به مکان دیگر منتقل شود. همچنین گرما را می توان به اشکال دیگر انرژی و از آن تبدیل کرد. به عنوان مثال، یک توربین بخار می تواند گرما را به انرژی جنبشی تبدیل کند تا بتواند ژنراتوری را تولید کند که انرژی جنبشی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. در این مطلب کتاب و حل المسائل ترمودینامیک ترنز ویرایش 2 که یکی از منابع بسیار خوب برای مطالعه درس ترمودینامیک است برای دانلود قرار داده شده است.

 فصل های کتاب ترمودینامیک ترنز ویرایش 2  

1. Beginnings
2. Thermodynamic properties, property relationships, and processes
3. Conservation of mass
4. Energy and energy transfer
5. First law of thermodynamics
6. Second law of thermodynamics and some of its consequences
7. Entropy and availability
8. Thermal-fluid analysis of steady-flow devices
9. Systems for power production, propulsion, and heating and cooling
10. Ideal-gas mixtures
11. Air-vapor mixtures
12. Reacting systems
13. Chemical and phase equilibrium

:عنوان کتاب

نویسندگان:

Stephen R. Turns  Laura L. Pauley

 

پس از خرید، فایل های زیر قابل دانلود هستند:

1-حل المسائل ترمودینامیک ترنز ویرایش 2 به زبان انگلیسی به صورت پی دی اف در 1655 صفحه (شامل پاسخ فصل های 1 تا 14)

2-تست بانک ترمودینامیک ترنز ویرایش 2 به صورت پی دی اف در 70 صفحه (شامل نمونه سوالات چهارگزینه ای از فصل های 2 تا 12) 

 

لینک دانلود رایگان نمونه صفحات حل المسائل ترمودینامیک ترنز ویرایش 2

لینک دانلود رایگان کتاب ترمودینامیک ترنز ویرایش 2

 

در صورت داشتن سوال یا مشکل در خرید و دانلود می تونید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: دانلود حل المسائل ترمودینامیک ون وایلن ویرایش 10

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد