دانلود کتاب موازنه هیمل بلاو ویرایش 9 رایگان

دانلود رایگان کتاب موازنه هیمل بلاو ویرایش 9 به صورت pdf  | کتاب اصول بنیانی و مبانی محاسبات در مهندسی شیمی هیمل بلاو ویرایش نهم

کتاب موازنه هیمل بلاو ویرایش 9

کتاب اصول و محاسبات اساسی در مهندسی شیمی، ویرایش نهم، کاملاً مورد بازنگری ، ساده سازی و به روزرسانی قرار گرفته است تا منعکس کننده تغییرات گسترده در زمینه مهندسی شیمی باشد. این راهنما به موضوعات کاربردهای شیمیایی، نفتی و مهندسی محیط زیست معاصر، نمونه های جدید مربوط به بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی، مهندسی سبز/محیط زیست و ایمنی فرآیند، با بسیاری از مسائل جدید Matlab و Python می پردازد. نویسندگان دیوید م. هیمل بلاو و جیمز ب. ریگز پایه و اساس قدرتمندی از مهارت ها و دانش را برای مطالعه و تمرین موفق ارائه می دهند و دانشجویان را از طریق تدوین و حل مسائل تعادل مواد و انرژی و همچنین توصیف گازها و مایعات راهنمایی می کنند. در کل، آنها روشهای کارآمد، سازگار و راحت برای حل مسائل، تجزیه و تحلیل داده ها و به دست آوردن درک مفهومی و مبتنی بر فرآیندهای مدرن را معرفی می کنند.

یکی از منابع خوب برای درس موازنه، کتاب موازنه هیمل بلاو ویرایش 9 است که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

✅ مشخصات فایل های دانلودی

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: نهم
تعداد صفحات کتاب نسخه Global: 1018
تعداد صفحات کتاب: 956
لینک دانلود کتاب موازنه همیل بلاو ویرایش 9
لینک دانلود کتاب موازنه ویرایش 9 نسخه Global 

این ویرایش با پوشش مطالب نسخه های قبلی برای خدمت به دانشجویان و دانشکده های امروز با کارآمدی بیشتر ارائه شده است. در دو فصل کاملاً جدید، نویسندگان مقدمه ای جامع برای توازن مواد و انرژی پویا و همچنین نمودارهای روان سنجی ارائه می دهند.

سرفصل های کتاب موازنه ویرایش نهم

در صورت داشتن سوال یا نظر و پیشنهاد می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: حل المسائل موازنه هیمل بلاو ویرایش 8

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد