دانلود کتاب طراحی دیجیتال موریس مانو ویرایش 6 | رایگان

دانلود رایگان کتاب طراحی دیجیتال موریس مانو ویرایش 6 به صورت pdf  

طراحی دیجیتال

این کتاب برای دوره های مقدماتی طراحی دیجیتال در بخش مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر یا علوم کامپیوتر منبعی خوب به شمار می رود. رویکرد روشن و در دسترس برای آموزش ابزارهای اساسی، مفاهیم و کاربردهای طراحی دیجیتال از جمله ویژگی های این کتاب است. این کتاب با به روزرسانی، مفاهیم اساسی طراحی دیجیتال را به شیوه ای واضح و قابل دسترس آموزش می دهد. همچنین ابزارهای اساسی برای طراحی مدارهای دیجیتال را شرح داده و روش های مناسب برای انواع برنامه های دیجیتال را ارائه می دهد. مانند نسخه های قبلی، این نسخه از کتاب طراحی دیجیتال از یک رویکرد چندوجهی برای یادگیری، با تمرکز بر طراحی دیجیتال، بدون توجه به زبان پشتیبانی می کند. با توجه به اینکه سه زبان عمومی – Verilog، VHDL، و SystemVerilog – همگی در جریان طراحی دستگاه‌های دیجیتال امروزی نقش دارند، نسخه ششم آهنگ‌های موازی ارائه چندین زبان را ارائه می‌کند، اما امکان تمرکز روی یک زبان انتخابی را فراهم می‌کند.

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: ششم
تعداد صفحات: 712
لینک دانلود کتاب طراحی دیجیتال موریس مانو ویرایش 6 نسخه Global
لینک دانلود کتاب طراحی دیجیتال موریس مانو ویرایش 6 نسخه معمولی

درس طراحی کامپیوتری سیستم‌های دیجیتال یکی از دروس اصلی رشته مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی است که به علاقه‌مندان طراحی سخت‌افزار این قابلیت را می‌دهد تا بتوانند مدارهای پیچیده را به کمک یک زبان توصیف سخت‌افزار ایجاد و شبیه‌سازی کنند. سپس آن‌ها را به کمک ابزارهای سنتز تبدیل به مدارهای قابل پیاده‌سازی روی بسترهای سخت‌افزاری همچون FPGA (Field Programmable Gate Array) و یا ASIC (Application Specific Integrated Circuits) کنند.

این درس با مقدمات مربوط به ایجاد کامپیوترها و تراشه­‌های اولیه شروع می‌­شود، سپس به معرفی روش‌­های مرسوم پیاده­‌سازی مدارهای دیجیتال می­‌پردازد. بعد از آشنایی کلی با روش­‌های متفاوت پیاده‌­سازی روی تراشه‌ها، تمرکز روی تراشه­‌های با قابلیت برنامه‌­ریزی (PLD در حالت کلی و FPGA در حالت خاص و کاربردی) قرار می‌گیرد و نحوه ایجاد این قابلیت روی سخت­‌افزار، با وجود انتظار عدم­ تغییر آن­‌ها، توضیح داده می­‌شود

سرفصل ها و عناوین کتاب طراحی دیجیتال موریس مانو ویرایش 6

1  Digital Systems and Binary Numbers

2  Boolean Algebra and Logic Gates

3  GateLevel Minimization

4  Combinational Logic

5  Synchronous Sequential Logic

6  Registers and Counters

7  Memory and Programmable Logic

8   Design at the Register Transfer Level

9   Laboratory Experiments with Standard ICs and FPGAs

10  Standard Graphic Symbols

برای سفارش حل المسائل این کتاب از سایت ناشر خارجی می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: حل المسائل مدارهای الکتریکی دورف ویرایش 9

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد