دانلود کتاب تئوری آنتن بالانیس ویرایش 4

دانلود کتاب تئوری آنتن بالانیس ویرایش 4

ابزارهای بسیار زیادی در برقراری ارتباط موثر هستند که آنتن یکی از مهمترین اجزا است. امروزه آنتن ها دارای اشکال مختلفی هستند که هر کدام به منظور کاربرد خاصی طراحی و ساخته می شوند، اما اصول طراحی آنتن در همه آن ها یکسان است، بنابراین یک مهندس مخابرات، ابتدا باید اصول طراحی آنتن را بداند و سپس متناسب با کاربرد مورد نظر یک مدل آنتن خاص را انتخاب کرده و طراحی کند. قبل از شناخت آنتن های مختلف نیاز است که با مفاهیم پایه و اساسی و اصول طراحی آنتن آشنا شویم. در درس آنتن دانشجویان رشته مهندسی برق گرایش مخابرات با مفاهیم اولیه طراحی و تحلیل آنتن آشنا می شوند.

از آن جا که بهبود ارتباطات ما و گسترش سیستم های ارسال و دریافت پیام، بر پایه پیشرفت عملکرد آنتن ها است، بنابراین ضروری است که نحوه عملکرد انواع ساختارهای آنتنی را به خوبی بشناسیم تا بتوانیم متناسب با نیاز خود، آنتن های مختلفی را طراحی و از آن ها استفاده کنیم.

در این مطلب کتاب کتاب تئوری آنتن بالانیس ویرایش چهارم برای دانلود قرار داده شده است که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

عنوان کتاب:

Antenna Theory: Analysis and Design

(تئوری آنتن)

نویسندگان:

Constantine A. Balanis

 

این مجموعه  شامل پی دی اف موارد زیر است:

1- کتاب تئوری آنتن بالانیس ویرایش 4 به زبان انگلیسی به صورت PDF با کیفیت بالا در 1095 صفحه

لینک دانلود کتاب تئوری آنتن بالانیس ویرایش 4 رایگان

 

لینک خرید و دانلود حل المسائل تئوری آنتن بالانیس ویرایش 4

 

اگر دنبال کتاب یا حل المسائلی هستید که توی سایت پیدا نکردید، می تونید از لینک سفارش کتاب و حل المسائل، اطلاع بدید تا توی سایت قرار بگیره!

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد