شبکه های کامپیوتری کراس راس ویرایش 8 | رایگان

دانلود رایگان کتاب شبکه های کامپیوتری کراس راس ویرایش 8 به صورت pdf  | کتاب شبکه های کامپیوتری کراس و راس ویرایش هشتم

کتاب شبکه های کامپیوتری

ویرایش هشتم کتاب شبکه های کامپیوتری: رویکرد از بالا به پایین، بر سنت دیرینه نویسندگان در آموزش این موضوع پیچیده از طریق یک رویکرد لایه بندی شده با “رویکرد از بالا به پایین” بنا شده است. این کتاب از لایه برنامه به سمت لایه فیزیکی حرکت می کند و باعث می شود دانشجویان با مفاهیم مهم در اوایل مطالعه خود در مورد شبکه، آشنا شود. با تمرکز بر روی اینترنت و موضوعات اساسی مهم شبکه، این کتاب پایه و اساس عالی را برای دانشجویان در علوم کامپیوتر و مهندسی برق فراهم می کند، بدون اینکه به دانش گسترده برنامه نویسی یا ریاضیات نیاز داشته باشد. نسخه هشتم برای منعکس کردن مهمترین و هیجان انگیزترین پیشرفت های اخیر در شبکه، از جمله شبکه های تعریف شده با نرم افزار (SDN) و پذیرش سریع شبکه های 4G/5G و برنامه های تلفن همراه که با آنها فعال هستند، به روز شده است.

یکی از منابع خوب برای درس شبکه های کامپیوتری، کتاب شبکه های کامپیوتری کراس راس ویرایش 8 است که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

✅ مشخصات فایل های دانلودی

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: هشتم
تعداد صفحات کتاب: 946
لینک دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری کراس راس ویرایش 8 

شبکه کامپیوتری گروهی از رایانه ها است که از مجموعه ای از پروتکل های ارتباطی متداول در مورد اتصال دیجیتال به منظور به اشتراک گذاری منابع واقع در یا تهیه شده توسط گره های شبکه استفاده می کنند.

سرفصل های کتاب شبکه های کامپیوتری کراس راس ویرایش هشتم

 

در صورت داشتن سوال یا نظر و پیشنهاد می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: کتاب شبکه های کامپیوتری تننباوم ویرایش 6 

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد