کتاب شبکه های کامپیوتری تننباوم ویرایش 6 | رایگان

دانلود رایگان کتاب شبکه های کامپیوتری تننباوم ویرایش 6 به صورت pdf  | کتاب شبکه های کامپیوتری تننباوم ویرایش ششم

کتاب شبکه های کامپیوتری

در کتاب مقدمه ای برای شبکه های کامپیوتری نمونه های واقعی و عملی از شبکه های کامپیوتری توسط  Tanenbaum و همکارانش آورده شده است. مطالب در این کتاب با لایه فیزیکی سیستم های شبکه، سخت افزار رایانه و سیستم انتقال شروع می شوند، سپس به سمت برنامه های شبکه می روند. هر فصل از یک رویکرد پیوسته پیروی می کند و اصول کلیدی را ارائه می دهد، سپس آنها را در شبکه های کامپیوتری در دنیای واقعی که از طریق اینترنت و شبکه های بی سیم، از جمله Lans Wireless ،Broadband Wireless و بلوتوث-استفاده می کنند، نشان می دهد. ویرایش ششم در کل کتاب به روزرسانی شده است تا منعکس کننده جدیدترین فناوری ها باشد و فصل امنیت شبکه بازنویسی شده تا بر اصول و اقدامات امنیتی مدرن متمرکز شود.

یکی از منابع خوب برای درس شبکه های کامپیوتری، کتاب شبکه های کامپیوتری تننباوم ویرایش 6 است که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

✅ مشخصات فایل های دانلودی

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: ششم
تعداد صفحات کتاب: 946
لینک دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری تننباوم ویرایش 6 نسخه Global 

در یک شبکه رایانه ای در حال کار ، گره ها مجموعه ای از قوانین یا پروتکل ها را دنبال می کنند که نحوه ارسال و دریافت داده های الکترونیکی را از طریق پیوندها تعریف می کنند. معماری شبکه، طراحی این مؤلفه های فیزیکی و منطقی را تعریف می کند. این مشخصات را برای مؤلفه های فیزیکی شبکه، سازمان عملکردی، پروتکل ها و رویه ها ارائه می دهد.

سرفصل های کتاب شبکه های کامپیوتری تننباوم ویرایش ششم

 

در صورت داشتن سوال یا نظر و پیشنهاد می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: کتاب سیستم عامل تننباوم ویرایش 5 

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد