حل المسائل کنترل بهینه کرک ویرایش اول

دانلود رایگان کتاب و حل المسائل کنترل بهینه کرک ویرایش اول به صورت pdf  | حل تمرین  کنترل بهینه کرک ویرایش 1

کتاب کنترل بهینه کرک ویرایش اول

نظریه کنترل بهینه، علم به حداکثر رساندن بازده و به حداقل رساندن هزینه های عملکرد فرایندهای فیزیکی، اجتماعی و اقتصادی است. این کتاب که برای دانشجویان سطح ارشد و بالاتر نگارش شده، سه جنبه از تئوری کنترل بهینه را معرفی می کند: برنامه نویسی پویا، اصل Pontryagin و تکنیک های عددی برای بهینه سازی مسیر.
فصل های 1 و 2 بر توصیف سیستم ها و ارزیابی عملکرد آنها تمرکز دارد. فصل 3 به برنامه نویسی پویا می پردازد. محاسبه تغییرات و اصل Pontryagin، موضوعات فصل های 4 و 5 است و فصل 6 تکنیک های عددی تکرار شونده برای یافتن کنترل ها و مسیرهای بهینه را بررسی می کند. مسائل بی شماری برای معرفی موضوعات اضافی و همچنین برای نشان دادن مفاهیم اساسی، در کل کتاب آورده شده است. در همین راستا کتاب و حل المسائل کنترل بهینه کرک ویرایش 1 در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

✅ مشخصات فایل های دانلودی

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: اول
تعداد صفحات حل المسائل: 185
تعداد صفحات کتاب: 472

لینک دانلود حل المسائل کنترل بهینه کرک ویرایش اول

لینک دانلود کتاب کنترل بهینه کرک ویرایش اول

موضوع کنترل بهینه مسئلهٔ یافتن یک قانون کنترلی برای سیستم داده شده به نحوی است که معیار بهینگی معینی حاصل شود. یک مسئلهٔ کنترلی دارای تابع هزینه است که تابعی است که تابعی از متغیرهای حالت و کنترلی است. یک کنترل بهینه یک مجموعه معادله دیفرانسیل است که مسیرهای متغیرهای کنترلی را توصیف می‌کند که تابع هدف را بهینه کنند.

فهرست مطالب کنترل بهینه kirk ویرایش 1

در صورت داشتن سوال یا نظر و پیشنهاد می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: دانلود حل المسائل کنترل نایس ویرایش 8

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد