کتاب و حل المسائل پردازش تصویر گونزالس ویرایش 4

کتاب و حل المسائل پردازش تصویر گونزالس ویرایش 4

در علوم مهندسی، پردازش تصویر دیجیتال عبارت است از استفاده از الگوریتم های کامپیوتری جهت انجام پردازش تصویر روی تصاویر دیجیتال. پردازش تصاویر دارای دو شاخه عمدهٔ بهبود تصاویر و بینایی ماشین است. بهبود تصاویر دربرگیرنده روش‌هایی چون استفاده از فیلتر محوکننده وافزایش تضاد برای بهتر کردن کیفیت دیداری تصاویر و اطمینان از نمایش درست آن‌ها در محیط مقصد (مانند چاپگر یا نمایشگر رایانه) است، در حالی که بینایی ماشین به روش‌هایی می‌پردازد که به کمک آن‌ها می‌توان معنی و محتوای تصاویر را درک کرد تا از آن‌ها در کارهایی چون رباتیک و محور تصاویر استفاده شود. پردازش تصویر دیجیتال امکان اِعمال گستره وسیع تری از الگوریتم ها را روی داده های ورودی فراهم میکند و میتواند از مسائلی مثل تجمع نویز و اختلال سیگنال طی فرایند پردازش اجتناب کند. از آنجا که تصاویر روی دو بعد (شاید بیشتر از دو بعد) تعریف می شوند، پردازش تصویر را میتوان را به شکل سیستم های چندبعدی مدل سازی کرد.

در این مطلب کتاب کتاب پردازش تصویر گونزالس ویرایش 4 برای دانلود قرار داده شده است که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

عنوان کتاب:

Digital Image Processing

(پردازش تصویر)

نویسندگان:

Gonzalez & Woods 

 

این مجموعه  شامل پی دی اف موارد زیر است:

1- کتاب پردازش تصویر گونزالس ویرایش 4 نسخه Global به زبان انگلیسی به صورت PDF با کیفیت بالا در 1022 صفحه

لینک دانلود کتاب پردازش تصویر گونزالس ویرایش 4 رایگان

 

حل المسائل کتاب پردازش تصویر گونزالس ویرایش چهارم نسخه Global به صورت سفارشی با هزینه 8 دلار (390 هزار تومان) قابل تهیه هست. در صورت تمایل برای خرید این حل المسائل به آیدی تلگرام @NikAdminP پیام بدهید. نمونه صفحات این حل المسائل را از لینک زیر می توانید دریافت کنید.

لینک دانلود نمونه صفحات حل المسائل ویرایش چهارم پردازش تصویر گونزالس (نسخه گلوبال)

 

اگر دنبال کتاب یا حل المسائلی هستید که توی سایت پیدا نکردید، می تونید از لینک سفارش کتاب و حل المسائل، اطلاع بدید تا توی سایت قرار بگیره!

دانلود حل المسائل پردازش تصویر گونزالز ویرایش 4 , حل المسائل پردازش تصویر گونزالس ویرایش 4

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد