حل المسائل نظریه گراف وست ویرایش 2 | رایگان

دانلود رایگان کتاب و حل المسائل نظریه گراف وست ویرایش 2 به صورت pdf  | حل تمرین رایگان حل المسائل نظریه گراف وست ویرایش دوم

کتاب نظریه گراف وست ویرایش 2

در ریاضیات گسسته گراف ساختاری است که شامل مجموعه ای از اشیاء بوده که در آن برخی از جفت های اشیاء به نوعی مرتبط هستند. اشیاء با انتزاع ریاضی به نام راس (که به آن گره یا نقاط نیز گفته می شود) مطابقت دارد و هر یک از جفت های مربوط به راس ها به عنوان لبه (همچنین به آن پیوند یا خط گفته می شود) نامیده می شود. به طور معمول، یک گراف به عنوان مجموعه ای از نقاط یا دایره ای برای راس ها نشان داده می شود که به خطوط یا منحنی برای لبه ها می پیوندند. یکی از منابع خوب برای درس گراف، کتاب و حل المسائل نظریه گراف وست ویرایش 2 است که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

این کتاب نیاز به یک منبع کامل برای تئوری گراف را برطرف می کند که هم درک و هم نوشتن اثبات در مورد گرافی ها را نشان می دهد. در این کتاب به کار الگوریتم ها بیش از پیچیدگی آنها تأکید می شود. استفاده مؤثر از مثالها و تعداد زیادی از تمرینات جالب، مباحث درختان و مسافت، تطبیق و عوامل، اتصال و مسیرها، رنگ آمیزی گراف ها، لبه ها و چرخه ها و نمودارهای مسطح را نشان می دهد. برای کسانی که دنبال یادگیری هستند، استدلال های منسجم را در زمینه های ریاضیات و علوم کامپیوتر بیان می کند.

✅ مشخصات فایل های دانلودی

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: دوم
تعداد صفحات حل المسائل: 260
تعداد صفحات کتاب: 871

لینک دانلود حل المسائل نظریه گراف وست ویرایش 2

لینک دانلود کتاب نظریه گراف وست ویرایش 2

فهرست مطالب کتاب گراف داگلاس وست ویرایش دوم

در صورت داشتن سوال یا نظر و پیشنهاد می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه:

دانلود حل المسائل آنالیز ریاضی رودین

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد