حل المسائل نظریه زبانها و ماشینها لینز ویرایش 5 رایگان

دانلود رایگان کتاب و حل المسائل نظریه زبانها و ماشینها لینز ویرایش 5 به صورت pdf  | حل تمرین رایگان نظریه زبان ها و ماشین ها پیتر لینز ویرایش پنجم

کتاب نظریه زبانها و ماشینها لینز

 این کتاب برای آشنایی دانشجویان با پایه ها و اصول علوم کامپیوتر و تقویت توانایی آن ها در انجام استدلال های رسمی و دقیق ریاضی طراحی شده است. در ویرایش پنجم، پیتر لینز همچنان به ارائه یک رویکرد ساده و بدون پیچیدگی از زبانهای رسمی و اتوماتا می پردازد و از جزئیات بیش از حد ریاضی جلوگیری می کند تا دانشجویام بتوانند روی اصول اساسی تمرکز  و مطالب را درک کنند. در تلاش برای درک متن، نویسنده نمونه ها و تمرینات جدیدی را در کل فصل ها اضافه کرده است. 

یکی از منابع خوب برای درس نظریه زبانها و ماشینها، کتاب و حل المسائل نظریه زبانها و ماشینها لینز ویرایش 5 است که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

✅ مشخصات فایل های دانلودی

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: پنجم
تعداد صفحات حل المسائل: 74
تعداد صفحات کتاب: 373
لینک دانلود کتاب نظریه زبانها و ماشینها پیتر لینز ویرایش 5
لینک دانلود حل المسائل نظریه زبانها و ماشینها لینز ویرایش 5

مطالب جدید و کلیدی نسخه پنجم که اصلاح و به روز شده شامل این موارد هستند: یک فصل جدید در ضمائم مبدل های حالت محدود، از جمله نتایج اساسی در دستگاه های Mealy و Moore است. این فصل اختیاری می تواند برای آماده سازی دانشجویان برای مطالعه بیشتر مورد استفاده قرار گیرد. مقدمه ای برای JFLAP، همچنین در ضمائم ارائه شده است. بسیاری از تمرینات موجود در متن نیاز به ایجاد ساختارهایی پیچیده دارند و برای صحت باید آزمایش شوند. JFLAP می تواند دانش آموزان را که برای آزمایش صرف شده اند ، بسیار کاهش دهد و همچنین به آنها در تجسم مفاهیم انتزاعی کمک کند. CD-ROM هر نسخه جدید از متن را همراهی می کند و حاوی موارد زیر است: شرح خلاصه ای از JFLAP ؛ تمرینات جدید بیشماری که ارزش و کارآیی JFLAP را نشان می دهد. 

سرفصل های کتاب نظریه زبانها و ماشینها لینز ویرایش 5

در صورت داشتن سوال یا نظر و پیشنهاد می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: کتاب طراجی دیجیتال موریس مانو ویرایش 6

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد