حل المسائل شیمی معدنی شرایور ویرایش 6 رایگان

دانلود رایگان کتاب و حل المسائل شیمی معدنی شرایور ویرایش 6 به صورت pdf  | حل تمرین رایگان شیمی معدنی شرایور ویرایش ششم

کتاب شیمی معدنی شرایور

از اصول اولیه گرفته تا مرزهای تحقیق، این کتاب کلاسیک مقدمه ای برای شیمی معدنی ارائه می دهد که هیچ کتاب دیگری نمی تواند با آن مطابقت داشته باشد. ویرایش ششم این کتاب هر دو جنبه نظری و توصیفی شیمی معدنی را ارائه می دهد که شامل ابزارهای مطالعه جدید مفید بوده و مانند همیشه تمرکز  بر روشهای تجربی، کاربردهای صنعتی و عملی است. 

یکی از منابع خوب برای درس شیمی معدنی، کتاب و حل المسائل شیمی معدنی شرایور ویرایش 6 است که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

✅ مشخصات فایل های دانلودی

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: ششم
تعداد صفحات حل المسائل: 237
تعداد صفحات کتاب: 901
لینک دانلود کتاب شیمی معدنی شرایور ویرایش 6
لینک دانلود حل المسائل شیمی معدنی شرایور ویرایش 6

به گفته نویسندگان این کتاب هدف ویرایش ششم، ارائه مقدمه ای جامع برای موضوع گسترده و جذاب شیمی معدنی است. شیمی معدنی با خواص همه عناصر موجود در جدول تناوبی سروکار دارد. این عناصر از فلزات بسیار واکنشی مانند سدیم گرفته تا فلزات نجیب مانند طلا متغیر است. غیر فلزات شامل مواد جامد، مایعات و گازها هستند و از ماده اکسید کننده تهاجمی فلورین گرفته تا گازهای غیر فعال مانند هلیوم متغیر است. اگرچه این تنوع از ویژگی های هر مطالعه شیمی معدنی است، اما الگوها و روندهای اساسی وجود دارد که درک ما از این رشته را غنی و تقویت می کند. این روند در واکنش پذیری، ساختار و خواص عناصر و ترکیبات آنها بینشی از جدول تناوبی ارائه می دهد و پایه ای را برای ایجاد درک دقیق فراهم می کند. 

سرفصل های کتاب شیمی معدنی شرایور ویرایش 6

در صورت داشتن سوال یا نظر و پیشنهاد می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: کتاب و حل المسائل شیمی آلی مک موری ویرایش 9

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد