حل المسائل شناسایی الگو دودا ویرایش 2 رایگان

دانلود رایگان کتاب و حل المسائل شناسایی الگو دودا ویرایش 2 به صورت pdf  | حل تمرین رایگان شناسایی الگو دودا ویرایش دوم

کتاب شناسایی الگو دودا ویرایش 2

کتاب شناسایی الگو دودا به یک مرجع کلاسیک در این زمینه تبدیل شده است. ویرایش دوم این کتاب به خوانندگان اطلاعاتی در مورد موضوعات جدید مانند شبکه های عصبی و تشخیص الگوی آماری، تئوری یادگیری ماشین و نظریه ثابت ها ارائه می دهد. همچنین شامل مثال های حل شده، مقایسه بین روش های مختلف، گرافیک گسترده، تمرینات گسترده و پروژه های رایانه ای است.

شناسایی و طبقه بندی الگو زمینه ای است که به مطالعه روشهای طراحی شده برای طبقه بندی داده ها در کلاس های مجزا اختصاص یافته است. این طبقه بندی می تواند یا برچسب زدن متمایز از داده ها (یادگیری تحت نظارت)، تقسیم داده ها به کلاس ها (یادگیری بدون نظارت)، انتخاب مهمترین ویژگی های داده ها (انتخاب ویژگی) یا ترکیبی از بیش از یکی از این کارها باشد. یکی از منابع خوب برای درس شناسایی الگو، کتاب و حل المسائل شناسایی الگو دودا ویرایش 2 است که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

✅ مشخصات فایل های دانلودی

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: دوم
تعداد صفحات حل المسائل: 446
تعداد صفحات کتاب: 738

این کتاب و حل المسائل را می توانید به صورت رایگان از کانال تلگرام @SolutionPDF دانلود کنید. از طریق لینک های زیر می توانید وارد کانال تلگرام شده و فایل را دانلود کنید.

لینک دانلود حل المسائل شناسایی الگو دودا ویرایش 2

لینک دانلود کتاب شناسایی الگو دودا ویرایش 2

شناسایی الگو یکی از مواردی است که انسان ها به خوبی قادر به انجام آن هستند اما انجام آن برای کامپیوترها دشوار است. این موضوع سال هاست که تحت مطالعه گسترده ای بوده است. با این حال در طول یک دهه گذشته، با معرفی چندین کلاس جدید از الگوریتم های طبقه بندی به نظر می رسد این زمینه به عملکرد بسیار خوبی رسیده است.

فهرست مطالب شناسایی الگو نوشته دودا نسخه دوم

در صورت داشتن سوال یا نظر و پیشنهاد می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: دانلود حل المسائل یادگیری ماشین مورفی ویرایش 1

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد