حل المسائل شبکه های ارتباطی گارسیا ویرایش 2 رایگان

دانلود رایگان کتاب و حل المسائل شبکه های ارتباطی گارسیا ویرایش 2 به صورت pdf  | حل تمرین رایگان حل المسائل شبکه های مخابراتی گارسیا ویرایش دوم

کتاب شبکه های ارتباطی گارسیا

این کتاب با بررسی مباحث شبکه های ارتباطی با رویکرد از بالا به پایین، خوانندگان را به طور کلی با مباحث گسترده شبکه ها آشنا می کند تا آنها ببینند که چگونه قسمت های مختلف شبکه در یک سیستم بزرگ قرار می گیرد. این کتاب در شش بخش سازماندهی شده است که به تدریج عملکردهای شبکه را در با جزئیات بیشتری ارائه می دهد. این کتاب مطالبی از عناصر مهم شبکه را در حد تعادل ارائه می دهد و به گونه ای سازماندهی شده است که می توان تمام موضوعات مربوطه را پوشش داد.

یکی از منابع خوب برای درس شبکه های مخابراتی، کتاب و حل المسائل شبکه های ارتباطی گارسیا ویرایش 2 است که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

✅ مشخصات فایل های دانلودی

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: دوم
تعداد صفحات حل المسائل: 329
تعداد صفحات کتاب: 932
لینک دانلود کتاب شبکه های ارتباطی گارسیا ویرایش 2
لینک دانلود حل المسائل شبکه های ارتباطی گارسیا ویرایش 2

ارتباطات و مهندسی شبکه در مورد برنامه ریزی، طراحی و ساخت شبکه های رایانه ای و به اشتراک گذاری داده ها بین دستگاه های ارتباطی مانند اینترنت و موبایل است. در این درس مباحث خاصی در مورد نحوه کار سیستم های اینترنت و ارتباطات از راه دور، نحوه ایجاد و حفظ اتصالات شبکه و نحوه ایجاد دستگاه های هوشمند  ارائه می شوند.

سرفصل های کتاب شبکه های ارتباطی گارسیا ویرایش 2

در صورت داشتن سوال یا نظر و پیشنهاد می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: کتاب و حل المسائل سیستم های مخابراتی هایکین ویرایش 5

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد