حل المسائل الکتریسیته و مغناطیس پورسل رایگان

دانلود رایگان کتاب و حل المسائل الکتریسیته و مغناطیس پورسل ویرایش 3 رایگان به صورت pdf  | حل تمرین الکتریسیته و مغناطیس پورسل ویرایش 3 رایگان

کتاب الکتریسیته و مغناطیس پورسل ویرایش 3

به مدت 50 سال، کتاب درسی کلاسیک ادوارد م. پورسل دانشجویان را ب دنیای الکتریسیته و مغناطیس آشنا کرده است. ویرایش سوم کتاب به روز شده و شامل واحدهای SI است. این کتاب صدها مثال و مسائل جدید را آورده است. کتاب درسی تمام مباحث مقدماتی استاندارد مانند الکترواستاتیک، مغناطیس، مدارها و امواج الکترومغناطیسی را در بر می گیرد. با استفاده از یک رویکرد غیرمستقیم، مغناطیس به عنوان یک اثر نسبی گرایانه به دست می آید. مفاهیم ریاضی به موازات مباحث فیزیک مورد نظر معرفی می شوند و انگیزه ها را روشن می کنند. پدیده های ماکروسکوپی به طور دقیق از فیزیک میکروسکوپی زیرین گرفته می شوند. نزدیک به 600 مسئله و تمرینات آخر فصل، این کتاب درسی را برای دوره های الکتریسیته و مغناطیس ایده آل کرده است. در همین راستا کتاب و حل المسائل الکتریسیته و مغناطیس پورسل ویرایش 3 در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

✅ مشخصات فایل های دانلودی

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: سوم
تعداد صفحات حل المسائل: 232
تعداد صفحات کتاب: 863

لینک دانلود حل المسائل الکتریسیته و مغناطیس پورسل ویرایش 3

لینک دانلود کتاب الکتریسیته و مغناطیس پورسل ویرایش 3

کتاب الکتریسیته و مغناطیس یک کتاب درسی استاندارد در حوزه الکترومغناطیس است که در ابتدا توسط ادوارد میلز پورسل، برنده نوبل در سال 1963 نوشته شده است. همراه با مقدمه دیوید گریفیتس در الکترودینامیک، این کتاب یکی از کتاب های خوب درسی کارشناسی ارشد در زمینه الکترومغناطیس است. 

فهرست مطالب الکتریسیته و مغناطیس Purcell نسخه سوم

در صورت داشتن سوال یا نظر و پیشنهاد می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: دانلود حل المسائل الکترومغناطیس هیت ویرایش 9

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد