حل المسائل ارتعاشات اینمن ویرایش 3 | رایگان

دانلود رایگان کتاب و حل المسائل ارتعاشات اینمن ویرایش 3 به صورت pdf  | حل تمرین رایگان ارتعاشات اینمن ویرایش سوم

کتاب ارتعاشات اینمن ویرایش 3

این کتاب به عنوان یک راهنما و مرجع برای مبحث ارتعاشات، مباحث سنتی طراحی، تجزیه و تحلیل و استفاده از نرم افزار MATLAB را به هم متصل می کند. نویسنده ترکیبی بی نظیر از مطالعه ارتعاشات معمولی با استفاده از طراحی، تجزیه و تحلیل و آزمایش در کاربردهای مختلف مهندسی را ارائه می دهد. این کتاب به خوانندگان اطلاعات ضروری مربوط به مطالب متنی را یادآوری کنید و از مراجعه آنها به فصل های قبلی یا متون مرجع برای فرمول ها یا سایر اطلاعات جلوگیری می کند.

یکی از منابع خوب برای درس ارتعاشات، کتاب و حل المسائل ارتعاشات اینمن ویرایش 3 است که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

✅ مشخصات فایل های دانلودی

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: سوم
تعداد صفحات حل المسائل: 695
تعداد صفحات کتاب: 341

کتاب و حل المسائل این کتاب را به صورت رایگان از کانال تلگرام @SolutionPDF دانلود کنید. از طریق لینک های زیر می توانید وارد کانال تلگرام شده و فایل ها را دانلود کنید.

لینک دانلود حل المسائل ارتعاشات اینمن ویرایش 3

لینک دانلود کتاب ارتعاشات اینمن ویرایش 3

ارتعاشات یک پدیده مکانیکی است که به موجب آن نوسانات حول یک نقطه تعادل رخ می دهد. این کلمه از لاتین Vibrationem (“لرزش ، مارک تجاری”) آمده است. نوسانات ممکن است دوره ای باشد مانند حرکت یک آونگ یا به صورت تصادفی باشد مانند حرکت تایر در جاده شن. ارتعاشات مکانیکی گاهی اثرات مطلوب و مساعد ما دارند (مانند ویبراتورها) و گاهی اثرات مخرب. نامطلوب دارند. پدیده‌ خستگی، تولید سر و صدا، شل شدن اتصالات و کاهش صافی سطح طی عملیات ماشین‌کاری تعدادی از نامطلوب‌ترین اثرات ارتعاشات هستند.

سرفصل های کتاب ارتعاشات اینمن ویرایش سوم

در صورت داشتن سوال یا نظر و پیشنهاد می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: دانلود حل المسائل ارتعاشات ویلیام بوتگا ویرایش 2

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد