حل المسائل اخترفیزیک کارول ویرایش 2 | رایگان

دانلود رایگان کتاب و حل المسائل اخترفیزیک کارول ویرایش 2 به صورت pdf  | حل تمرین رایگان اخترفیزیک کارول ویرایش دوم

کتاب اخترفیزیک کارول ویرایش 2

ویرایش دوم مقدمه ای برای اخترفیزیک مدرن، کاملاً مورد بازنگری قرار گرفته است تا منعکس کننده تغییرات و پیشرفت های چشمگیر در اخترفیزیک که طی یک دهه گذشته رخ داده است باشد. نسخه دوم این کتاب پیشرو در بازار به روز شده است تا شامل آخرین نتایج از زمینه های مربوط به اخترفیزیک و پیشرفت در درک نظری ما از پدیده های اخترفیزیکی باشد. ابزارهای نجوم: حوزه آسمانی، مکانیک آسمانی، طیف مداوم نور، نظریه نسبیت ویژه، تعامل نور و ماده، تلسکوپ ها. ماهیت ستاره ها: سیستم های باینری و پارامترهای ستاره ای، طبقه بندی طیف های ستاره ای، جو ستاره ای، فضای داخلی ستاره ها، خورشید، روند ستاره و … برخی از مطالب تحت پوشش این کتاب هستند.

یکی از منابع خوب برای درس اخترفیزیک، کتاب و حل المسائل اخترفیزیک کارول ویرایش 2 است که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

✅ مشخصات فایل های دانلودی

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: دوم
تعداد صفحات حل المسائل: 225
تعداد صفحات کتاب: 1356

کتاب و حل المسائل این کتاب را به صورت رایگان از کانال تلگرام @SolutionPDF دانلود کنید. از طریق لینک های زیر می توانید وارد کانال تلگرام شده و فایل ها را دانلود کنید.

لینک دانلود کتاب اخترفیزیک کارول ویرایش 2

لینک دانلود حل المسائل اخترفیزیک کارول ویرایش 2

اخترفیزیک شاخه ای از علوم فضایی است که قوانین فیزیک و شیمی را به دنبال درک جهان و جایگاه ما در آن به کار می برد. این زمینه مباحثی از قبیل تولد، زندگی و مرگ ستاره ها، سیارات، کهکشان ها، سحابی ها و سایر اشیاء موجود در جهان را بررسی می کند.

سرفصل های کتاب اخترفیزیک کارول ویرایش دوم

در صورت داشتن سوال یا نظر و پیشنهاد می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: دانلود حل المسائل فیزیک مدرن کرین ویرایش 4

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد