دانلود کتاب اندازه گیری فیگلیولا ویرایش 7

دانلود رایگان کتاب اندازه گیری فیگلیولا ویرایش 7 به صورت pdf | دانلود حل المسائل کتاب اندازه گیری فیگلیولا ویرایش 7 | اندازه گیری مکانیکی فیگلیولا (Figliola) ویرایش هفتم

اندازه گیری مکانیکی

کتاب اندازه گیری های مکانیکی، یک منبع جامع و در دسترس در حوزه ی اندازه گیری برای دانشجویان و مهندسان ارائه می کند. با تأکید بر آمار و تجزیه و تحلیل عدم قطعیت این کتاب در حالی که از قالب الکترونیکی استفاده می کند، پایه و اساس محکمی را ایجاد می کند تا درگیری دانشجویان با مسائل، مجموعه داده های الکترونیکی و موارد دیگر افزایش یابد. نسخه هفتم با مسائل و تمارین جدید، راه حل های الکترونیکی در دسترس و مسائل اختصاصی که برنامه ریزی و ارزیابی دوره را سهولت می دهد، به روز شده است.

پوشش گسترده انتخاب دستگاه، روشهای آزمایش، عملکرد سیستم اندازه گیری و گزارش و تجزیه و تحلیل نتیجه را تعیین می کند، در حالی که بحث عملی در مورد سخت افزار دستیابی به داده ها، تصویربرداری مادون قرمز و سایر فن آوری های فعلی روش ها و تکنیک های دنیای واقعی را نشان می دهد. این کتاب منحصر به فرد که برای هماهنگی با انواع ساختارهای دوره کارشناسی طراحی شده است، یک چارچوب آموزشی بسیار انعطاف پذیر را ارائه می دهد در حالی که به اندازه کافی دارای مطالبی است که برای استفاده در تحصیلات تکمیلی نیز به عنوان مرجع حرفه ای باقی مانده است.

پیشرفت های علمی و صنعتی بشر بستگی به توانایی او در اندازه گیری دارد. سیستم های اندازه گیری یکی از دروس مفید در رشته مهندسی مکانیک و یکی از مباحث کاربردی لازم برای فعالیت های صنعتی (تولید، کنترل، مونتاژ، …) می باشد. همه محصولات تولید شده برای تست و کنترل کیفیت و کارایی باید اندازه گیری شوند و اندازه گیری نیز با دانستن روش های صحیح و مطلوب و نتایج دقیق و قابل قبول امکان پذیر خواهد بود.

سرفصل ها و عناوین کتاب اندازه گیری مکانیکی فیگلیولا ویرایش هفتم

1 Basic Concepts of measurement methods 1

2 Static and Dynamic Characteristics Of Signals 35

3 Measurement System Behavior 64

4 Probability and Statistics 97

5 Uncertainty Analysis 133

6 Analog Electrical Devices and measurements 174

7 Sampling, Digital Devices, and Data Acquisition 215

8 Temperature measurements 258

9 Pressure and Velocity measurements 315

10 Flow measurements 357

11 Strain measurement 395

12 Mechatronics: Sensors, Actuators, and Controls 426

عنوان کتاب:

نویسندگان:

Richard S. Figliola, Donald E. Beasley

 فایل زیر به صورت رایگان قابل دانلود است:

1-کتاب اندازه گیری فیگلیولا ویرایش 7 به زبان انگلیسی به صورت پی دی اف در 590 صفحه

لینک دانلود رایگان کتاب اندازه گیری فیگلیولا ویرایش 7

 

در صورت تمایل برای خرید حل المسائل اندازه گیری فیگلیولا ویرایش 7 به زبان انگلیسی از سایت ناشر خارجی می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: حل المسائل طراحی اجزا شیگلی ویرایش 11

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد