اصول مهندسی ژئوتکنیک داس ویرایش 9 | رایگان

دانلود رایگان کتاب اصول مهندسی ژئوتکنیک داس ویرایش 9 به صورت pdf  | کتاب اصول مهندسی ژئوتکنیک داس ویرایش نهم

کتاب ژئوتکنیک براجا داس

ویرایش نهم کتاب ژئوتکنیک داس درک کاملی از مکانیک خاک و خصوصیات خاک را ارائه می دهد. این کتاب مباحث را به همراه پوشش شیوه های میدانی و روشهای اساسی مهندسی عمران معرفی کنید. این منبع پایه و اساس مهمی را که برای مطالعات آینده در دوره های طراحی گرا و در کارهای حرفه ای خود نیاز دارید، فراهم می کند. این کتاب با درج بسیاری از بحث های جامع و توضیحات مفصل  یک رویکرد عملی را تضمین می کند. ویرایش نهم اصول مهندسی ژئوتکنیک نمونه های عملی و مسائل کار شده را بیشتر از کتاب های دیگر ارائه می دهد تا درک بیشتر شما را تضمین کند.

یکی از منابع خوب برای درس ژئوتکنیک، کتاب اصول مهندسی ژئوتکنیک داس ویرایش 9 است که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است.

✅ مشخصات فایل های دانلودی

زبان:  انگلیسی
فرمت فایل: PDF
ویرایش: نهم
تعداد صفحات کتاب: 845
لینک دانلود کتاب اصول مهندسی ژئوتکنیک داس ویرایش 9

مهندسی ژئوتکنیک مطالعه رفتار خاک ها تحت تأثیر نیروهای بارگذاری و فعل و انفعالات آب و آب است. این دانش برای طراحی پایه ها، دیوارهای نگهدارنده، سدهای زمین، آستر رس و ژئوسنتتیک برای مهار زباله اعمال می شود.  اهداف مهندسان ژئوتکنیک می تواند از طراحی پایه ها و پشتیبانی از حفاری موقت، از طریق انتخاب مسیر برای راه آهن و بزرگراه ها، تا دفع زباله ها و آلودگی آب های زیرزمینی متغیر باشد.

سرفصل های کتاب ژئوتکنیک داس ویرایش نهم

در صورت داشتن سوال یا نظر و پیشنهاد می توانید به آیدی تلگرام NikAdminP@ یا ایمیل AllengProject@gmail.com پیام بدهید.

پست مشابه: حل المسائل پایگاه داده سیلبرشاتس ویرایش 6 

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد

تمامی حقوق برای وبسایت محفوظ می باشد